İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİMLER

• Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Ancak konsiye olarak çalıştığımız için kargo ulaştıktan en geç 3 gün sonra bize ulaşmanızı rica ediyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken 0212 2887768 nolu telefonu aramanız veya hello@maezae.com’a konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır.

 • Önemli Bilgiler:
  - İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.
  - Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirkenki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.
  - İç giyim, mayo-bikini, yoga matı, kozmetik, küpe gibi ürünlerin iadesi hijyen kuralları gereği yapılamamaktadır. 
 • Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 3-5 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.
  - İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize geri gönderilir.
  - İade işlemlerinde kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

• Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 30 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak hello@maezae.com’a mail atabilir veya 0212 2887768 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

• Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer maezae.com'dan aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak hello@maezae.com'a mail atabilir veya 0212 2887768 no'lu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz.

- İade işlemlerinde kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

• Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda hello@maezae.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0212 2887768 no'lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.