Mae Zae bir yaşam merkezi..
Hepimizin sevdiği şeyleri paylaşabileceği bir nokta..
Tutku ile yapılmış herşey ilgi alanımızda.. Bu ürünleri, projeleri keşfetmeyi ve bunu bizim gibi ilgili diğer kişilerle paylaşmayı çok seviyoruz.
 
Mae Zae Karaköy'de doğdu. Dünyanın bir çok yerinde  özendiğim tarihi binalarla çevrili , içinde sanat olan ve iyi yönde gelişeceğine çok inandığım bir bölgeydi Karaköy, bir çok anlamda yanılmadım da.  
Tarihin tüm zamanlarında ticaretin ana merkezlerinden biri olmuş Karaköy. Aynı zamanda maneviyatın olduğu, komşuluğun hala devam edebildiği temiz bir bölge . 
 
Bu dükkanı açılmasındaki  en büyük sebep bir çok şeye aynı uzaklıkta ilgim olmasıydı.. 
O yüzden de kalbim neye çarpıyorsa,  şimdi de takım olarak kalbimiz neye çarpıyorsa bir gün Mae Zae de olabilir. Hiç alakası olmayan konuda bir ürünü bile oldurtmak için projeler üretmeye potansiyelimiz var. Lifestore konseptide burdan geliyor, tarzını ruhunu benzettiğimiz herşey her oluşum bizim çatımız altına girebilir. 
 
Bizim inancımız bir gün el emeğinin dünyayı kurtaracağı yönünde. Ellerimizle yaptıgımız herşey iç dünyamızda çok büyük bir mutluluk yaratıyor. Dünyanın yarattığı stresden uzaklaşıyoruz. Ve birşeyler yaratmak her ne olursa olsun çok güzel bir duygu. 
Birşeyler ürettikçe paylaşıyrouz, bu da içimizde olan güzel duyguların kaybolmasını engelliyor. 
Bu anlamda da her hafta sonu el işi ile ilgili atolyeler düzenliyoruz.
Bir çok şeyden ilham alıyoruz.  Bunları kafamızdaki tasarımlara dönüştürmek çok keyifli.  Burda da aslında her daldan yaratıcı sürece girebiliyoruz .
 
Bir gün tutku ile yaratmayı seven herkesle bir yerde yollarımız birleşsin istiyoruz..