Hakkımızda

Mae Zae; tutku ile yaptığımız işleri insanlarla paylaştığımız bir yaşam merkezi. Kalbimiz neye çarpıyorsa, nerede ruhu olan bir tasarım görüyorsak onun da Mae Zae çatısı altına girmesi bizi mutlu eden şeylerden biri. Mekanlardan, hikayelerden, yeni tanıştığımız insanlardan ilham alıyoruz. İlham aldığımız şeyleri de tasarıma dönüştürürken çok keyif alıyoruz.
Bizim inancımız bir gün el emeğinin dünyayı kurtaracağı yönünde. Ellerimizle yaptığımız her şey iç dünyamızda çok büyük bir mutluluk yaratıyor. Dünyanın yarattığı stresden uzaklaşıyoruz. Ve elimizle bir şeyler yaratmak, her ne olursa olsun çok özel bir duygu. Ürettikçe paylaşıyoruz. Bu anlamda da her hafta sonu el işi ile ilgili atölyeler düzenliyoruz. Bizim gibi tutku ile yaratmayı seven insanlarla bir yerde yollarımız birleşsin istiyoruz.
Yerel tasarıma destek vererek, eşsiz, ruhu ve hikayesi olan ürünleri bir araya getirmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda tamamen el işçiliğiyle şekillenen küpeler de bizim kendi üretimimiz. Bu küpeler tamamen eski yöntemlerle, kalıp kullanmadan, elle form alıyor ve gümüş üzerine 24 ayar altın kaplama yapılarak üretiliyor. Kült ve büyük tasarımlarımız, özellikle tasarlanan hafifliklerinden ötürü çok rahat kullanılabiliyor ve bu da küpelerimizin en belirgin özelliklerinden biri.