SSS

 

•    Verdiğim sipariş hakkında nasıl bilgi alabilirim?

 Bize her zaman hello@maezae.com adresinden ulaşabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği zaman mail bildirimi gelecektir. Ayrıca bizleri 11:00-20:00 arasında 212 288 776 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. 

•    Kredi kartı bilgilerimi yazmak ne kadar güvenli?

maezae.com'da gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. SSL güvenlik ve freud önleme hizmetleri ile kişisel bilgileriniz güvende olacaktır.

•    Aldığım ürünü hediye edeceğim, hediye paketi seçeneğiniz var mı?

Tabii ki! Sepetinizi tamamlarken notlar kısmına hediye olacağını belirtmeniz yeterlidir. Özel bir not yazdırmak isterseniz de yine aynı kutucuğa ekleyebilirsiniz.

•    Siparişim hesabımdan hangi para birimi ile çekilecektir?

Global gönderim hizmeti sunan maezae.com, müşterilerimiz tercihine göre TL, DOLAR ve EURO para birimlerinden herhangi birisini desteklemektedir.

•    Ürünlere ait kargo teslim süreleri nasıl belirleniyor?

Kargolarınız tasarımcıların kendi stokları ve dükkanımızdaki stoklardaki yeterliliğe göre en kısa sürede size teslim ediliyor. Genelde 3 iş günü içerisinde ürünlerimizi yolluyoruz, eğer bir gecikme söz konusu olursa mutlaka arayıp haber veriyoruz veya mail atıyoruz.

•  Satın aldığım ürünü değiştirmek veya iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Kargo alıcıya ait olma koşulu ile teslim aldıktan en az 3 iş günü içerisinde değişim yapmak istediğiniz ürünü bize mail ile ileterek değişim işleminizi başlatabiliriz. Değişimler ve iadeler hijyenik sebeplerden dolayı kullanılmış/denenmiş takı ve giyim kategorisindeki ürünlerde yapılmamaktadır. Tüm iade ve değişim işlemlerinizi Karaköy'deki dükkanımızdan gerçekleştirebilirsiniz. 

Önemli Bilgiler: 

- İade etmek/değiştirmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

- Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirkenki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir. 

- Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 3-5 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

Kırılacak ve hassas ürünler hakkında:

Bu ürünler kargoda kırılma riski taşıyan bir ürünlerdir. Biz çok iyi paketleyip göndermemize rağmen olur da kırılırsa biz de en az sizin kadar üzülürüz. Ne yazık ki çalıştığımız hiçbir kargo şirketi gönderdiğimiz ürünlerin sigortasını yapmıyor. Kırılma, hasar ve bu gibi durumlarında ne yazık ki ürün iadesi gerçekleştiremiyoruz. Bu nedenle bazı ürünlerin Karaköy'deki dükkanımızdan alımının tercih edilmesini istiyoruz. Satın alma işlemi yapmadan önce bize bildirirseniz ürün sizin için dükkanımızda ayrılacaktır. Beyoğluna yakın semtlere kurye ile aynı gün gönderim sağlayabiliriz. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederiz... 

 

Tüm sorularınız ve iletişim için hello@maezae.com'a mail atabilirsiniz.